Dzieci tańczą z biało czerwonymi szarfami podczas apelu szkolnego„Cenne słowo - Niepodległość”- pod takim hasłem odbyła się 10 listopada w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas uroczystości przygotowanej przez uczniów z klas 6a, 3b, 8f, 5b oraz uczestników szkolnego zespołu wokalnego, mieliśmy okazję do wyrażenia swojego patriotyzmu. Włączając się do akcji „Szkoły do hymnu” punktualnie o 11:11 zaśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. W dni poprzedzające akademię na różnych lekcjach nasze działania oparte były o treści dotyczące historii naszego Państwa i Święta Niepodległości. W wyniku tego powstały piękne dekoracje, plakaty, prezentacje multimedialne oraz symbole narodowe, które dzieci zabrały na akademię. To było radosne święto.