Uczniowie siedzą w sali lekcyjnej pi oglądają prezentację W dniach od 20 do 24 marca 2023 roku w naszej szkole realizowane były działania poświęcone obchodom Światowego Dnia Wody, który obchodzony jest na świecie 22 marca.
W ramach propagowania tego święta i uświadamiania młodym ludziom jak ważny jest problem zmniejszania się zasobów wody na świecie zostały przygotowane przez uczniów klas VIII b i VIII c  tematyczne prezentacje oraz quizy  dla uczniów wszystkich  klas II, III, IV oraz V. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali prezentacji i aktywnie odpowiadali na przygotowane przez ich starsze koleżaniki oraz kolegów pytania.
Prezentacje zostały przygotowane przez uczniów klasy 8 b pod opieką pani Doroty Krzyżak oraz przez uczniów klasy 8 c pod opieką pani Lidii Michałowskej i pani Anny Matuszak.