Podstawowe informacje o Szkole Podstawowej nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie w tekście łatwym do czytania (ETR - easy to read)

Gdzie jest Szkoła PodstawowBudynek szkoły widziany z perspektywya nr 15 w Koninie?

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Koninie przy ulicy Turkusowej 1a.

Budynek posiada windę. Osoby z niepełnosprawnościami bez problemu dostaną się na wyższe piętro.

Przed budynkiem znajduje się duży parking z miejscem parkingowym dla osoby niepełnosprawnej.

Jak wejść do szkoły? wejscie sp15

Wejście do szkoły znajduje się w centralnej części budynku od strony parkingu przy ulicy Turkusowej.

Jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Sekretariat szkoły i gabinet dyrektora

holl sp15Sekretariat szkoły i gabinet dyrektora znajdują się na piętrze szkoły. Można się tam dostać po schodach lub windą przystosowaną dla osób z niepełnosprawnością.

W hollu budynku umieszczono czytelne tablice informujące o rozkładzie poszczególnych gabinetów.

W hollu placówki zawsze jest obecny pracownik szkoły, który służy pomocą.