Grupa dzieci siedzi na śniegu pod drzewemOd niedzieli 26.02 do piątku 03.03 grupa naszych uczniów przebywała na białej szkole. Jak co roku dzieci uczyły się w niecodziennych warunkach. Do południa odbywały się zajęcia sportowe na stoku. Część uczniów doskonaliła jazdę na nartach, ale byli też tacy, którzy odnieśli sukces próbując tego sportu pierwszy raz:) Odkryliśmy barwne Podhale poprzez kulinaria, śpiew, taniec, stroje, gwarę. Gościna w zespole Regle niemal zawsze towarzyszy naszym uczniom. Tak jak kolacja regionalna z serami, moskolami, kwaśnicą na żeberku i innymi przysmakami regionu. Jest czas na korzystanie z basenów termalnych i zajęcia integracyjne. Odbył się spacer na leśną polanę i ognisko. Dzieci odwiedziły Kraków oraz zimową stolicę- Zakopane. Był czas na naukę przez doświadczanie jak i zabawy, integrację, naukę samodzielności, nacieszanie się zimą. Pozdrawiamy.