Szkolny konkurs piosenki polskiej i angielskiej

Regulamin konkursu dla klas 4 - 8 na wykonanie gry planszowej opartej na tekście literackim.

Konkurs fotograficzny: "Skarby architektury Konina oraz regionów: konińskiego, kolskiego, słupeckiego i tureckiego" - termin 12 kwietnia 2024r.
Regulamin,   Karta zgłoszenia

"Z książką Ci do twarzy" - konkurs fotograficzny - termin do 27 marca 2024 r. - regulamin

 Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii Piętnastki 2024” - termin do 19 kwietnia 2024r. - regulamin

Konkursy 2023/2024

Termin

N-l odpowiedzialny

Powiatowe Konińskie Zawody Matematyczne dla szkół podstawowych „Kto najlepszy”

II-III

J.Jawelska

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Z Poradnika Młodego Matematyka” dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych

XII

J.Jawelska

Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny Kangur

III

J.Rakowski

Szkolny Konkurs Religijny IV-VII Jan Paweł II

V

B.Urbaniak
G. Kubasik
Ks.P.Osiński

Szkolny Konkurs Piosenki Polskiej i Angielskiej

V-VI

A.Garbaciak
A.Woźniak

Szkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”

XI

Bielińska
K. Ignasiak
B.Urbaniak

Szkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”

III/IV

B.Urbaniak
Ks.P.Osiński
B.Bielińska

Szkolny Konkurs ortograficzny klas IV-VIII,
Miejski Konkurs Ortograficzny

wg harmonogramu

M. Lipska

Szkolny Konkurs na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”

XII

B.Urbaniak
Ks,P.Osiński

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

II-V

A Rogawska

X Powiatowy Konkurs Informatyczny

IV

A.Rogawska

Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej

IV

A Rogawska

Ósemkowy Integracyjny Turniej Sportowy

VI

  1. Łukasik

V Szkolny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy i Zasad Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III

A Rogawska
M. Gorlach Wadelska

Szkolny Konkurs Informatyczny – Programować każdy może.

III

K.Krakowski

Szkolny Konkurs Fotograficzny

XII/I

K.Krakowski

Integracyjny Bieg Solny w Ciechocinku

IX

K.Kazuś
A.Zielińska-Gontarz

„Jesienny Plener Malarski” SP9

Jesień

B.Bielińska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

III

A Rogawska

XVIII Powiatowy Koniński Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii klas III 2024”

 

E. Jasińska

XI Konkurs „Mój przyjaciel miś”

X

A. Łukasik

XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Mały Pitagoras

 

I.Walkowiak
M.Jagodzińska

XXXVIII Turniej Świetlic
Plastyka
Piosenka
Recytacja
Małe Formy Teatralne

Wg harmonogramu

D.Żuk,
A. Lewandowska,
M.Adamska,
A.Miling
B.Chmielewska

XIV Międzyszkolny Konkurs plastyczny
 „Malowane nuty”

XI

A.Łasińska

XXIII Ogólnopolski Bieg Słupa Milowego

V

A.Gontarz
A.Małas

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Klas III Super Kids

Wg harmonogramu

K.Przystańska

Szkolny Konkurs Matematyczny o tytuł “Mistrza Matematyku Klas II”

XI/XII

A. Łasińska

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3 "Cztery pory roku”

II

E.Glanc
M.Lewandowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III "Na majowej łące”

V

E. Glanc
A. Łukasik

Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz matematyki klas I”

V

M. Roszak
P. Jurkiewicz

Szkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku

XI

M. Klimek-Jaszczak
M..Sauczek

Powiatowy Konkurs Piosenki Żeglarskiej “Szkolna Szekla”

IV

I.Miśkiewicz

Szkolny konkurs plastyczny dla klas integracyjnych

XI

I.Miśkiewicz,
A.Górecka
D.Krzyżak,
J.Olejniczak

 Uwaga: Wykaz konkursów będzie się zmieniał zgodnie z ofertą innych placówek, organizacji.