Grupa dzieci pozująca do zdjęcia

Święta za pasem, więc uczniowie klas:1ci, 1b oraz 3ci  odwiedzili wioskę Świętego Mikołaja w pobliskim Skansen Bicz. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od krainy Elfów, które pomagały dzieciom wykonać poszczególne zadania i odnaleźć Mikołaja. Napisaliśmy listy i własnoręcznie ulepiliśmy pierniczki. Mikołaj docenił umiejętności dzieci i każdy otrzymał świąteczny upominek. W czasie pobytu nie zabrakło też tradycyjnego śpiewania kolęd. Wspólnie spędzony czas pozwolił Nam poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Za wprowadzenie Nas w przedświąteczny klimat serdecznie dziękujemy wszystkim,  którzy umożliwili Nam spotkanie z Mikołajem. Życzymy dyrekcji, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom zdrowych i spokojnych świąt.

Wychowawcy: Anna Łukasik, Małgorzata Roszak, Iwona Miśkiewicz, Iwona Walkowiak