Uczeń w goglachDn. 17 września 2022 r. odbył się w naszej szkole Piknik Olimpijski pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Inauguracji festynu dokonała pani dyrektor Iwona Baszczyk. Podczas imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji: konkurencji sportowych, malowania twarzy, tworzenia warkoczyków czy koralików, zwiedzania wozu strażackiego czy wozu policji, gier planszowych, zabaw matematycznych. Dużym powodzeniem cieszyła się kawiarenka z domowymi wypiekami i kawą, gorąca grochówka oraz lody i wata cukrowa. Z dużym zainteresowaniem dzieci oglądały paralotnię, a najmłodsi uczestnicy próbowali „łapać" przeróżne, ogromne bańki mydlane. Przygotowano również stoisko promujące zdrowy sposób odżywiania z owocami, warzywami i zdrowymi przekąskami. Uczestnicy wspaniale się bawili słuchając piosenek naszych uczniów. Nie zabrakło zabaw integracyjnych i wspólnych tańców m.in. „Jerusalemy” i „Belgijki”.
Piknikowa sobota upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze, integrując dzieci, rodziców i nauczycieli.
Rodzicom, sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy gorące podziękowania.