Podziękowanie za pomoc Bezdomnym Zwierzętom17 grudnia 2022r. przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu, Mikołaj Kubsik z kl. 8f i Tomasz Zawacki z kl. 8b, odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Od 4 listopada w naszej szkole trwała zbiórka pieniędzy dla zwierząt ze schroniska. Zebraliśmy 1215,86 zł. Samorząd Uczniowski dołączył się do zbiórki i uzbierał 476 zł. Łącznie przekazaliśmy kwotę 1691,86 zł dla potrzebujących zwierząt. W schronisku przebywa wiele zwierząt, które nie znalazły jeszcze swojego domu. Zachęcamy Was do adopcji. Zwierzęta potrzebują kochającej rodziny. Pamiętajmy, że są to żywe istoty, a nie zabawki, które możemy w każdym momencie porzucić. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy dla lokalnego schroniska.
Patrycja Jurkiewicz i Anna Górecka