Dwoje dzieci w przebraniach na dyskotece szkolnej 30 października w Naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Dyni. Od rana, w wielu klasach, odbyły się zajęcia z bohaterką dnia. Po południu Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę także z dynią w tle. Wszyscy świetnie się bawili i kosztowali słodkości i napojów z małego bufetu. To była prawdziwa lekcja samorządności. W ramach współpracy SU z Wolontariatem Naszej Szkoły dochód ze wstępu na dyskotekę przeznaczony został na pomoc Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Dziękujemy Uczennicom i Uczniom za świetną zabawę i odpowiedzialność podczas dyskoteki. Wspólna zabawa klas 1-8 to przykład integracji społeczności szkolnej. SU dziękuje Dyrekcji Szkoły i Nauczycielom - Opiekunom za poświęcony czas.