Proporczyk z białym orłem

W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie z klas szóstych przygotowali montaż słowo - muzyczny o charakterze patriotycznym. Część artystyczną urozmaiciły pieśni legionowe i patriotyczne, które wykonał Zespół Wokalny pod kierunkiem Pani Anny Woźniak. Podczas obchodów tego najważniejszego dla Polaków święta, uczniowie wcielili się w role ukazujące sceny z historii naszego narodu. Występy młodych artystów dopełnił układ taneczny w wykonaniu dziewczynek z klasy 4 pod kierunkiem Pani Anny Lewandowskiej. O godzinie 11.11 uczniowie i nauczyciele odśpiewali hymn narodowy. Oprawę techniczną przygotował Pan Krzysztof Krakowski. Dekorację związaną z naszym świętem państwowym wykonali uczniowie pod kierunkiem Pani Anny Miling. Uroczystość została podsumowana wystąpieniem Dyrektor szkoły - Pani Iwony Baszczyk.
Małgorzata Wróblewska - Jankowiak